Adwokat Opoczno

Usługi prawnicze w Opocznie

Kancelaria Adwokacka w Opocznie prowadzona przez Adwokata Tomasza Siewka oferuje kompleksową i profesjonalną pomoc prawną w obszarze prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa karnego, prawa karnego skarbowego, prawa ruchu drogowego, a także niemieckiego prawa karnego, rodzinnego i odszkodowań za szkody majątkowe oraz szkody osobowe. Oferowane usługi obejmują zadośćuczynienia za śmierć bliskiej osoby, reprezentację w przypadku wypadków śmiertelnych przy pracy i błędów medycznych. Kancelaria skutecznie reprezentuje klientów w złożonych sporach przed sądami powszechnymi.

Nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne i udziela wstępnych porad prawnych, mających na celu umożliwienie klientowi swobodnego podjęcia decyzji. Dbamy o dobro klienta, prezentując jasno i zrozumiale kwestie z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, gospodarczego, handlowego, rodzinnego (obejmującego sprawy rozwodowe, alimentacyjne, dotyczące władzy rodzicielskiej, podziału majątku wspólnego, ustalania kontaktów z dzieckiem, ustalania ojcostwa, zaprzeczania ojcostwa), podatkowego oraz prawa pracy.

Prawo karne

Kompleksowa pomoc w zakresie prawa karnego i prawa karnego skarbowego w Polsce i Niemczech. 

Prawo cywilne

Kompleksowa pomoc w zakresie prawa cywilnego w Polsce i Niemczech. 

Prawo rodzinne

Kompleksowa pomoc w zakresie prawa rodzinnego m.in:  rozwody, alimenty w Polsce i Niemczech. 

Odszkodowania

Kompleksowa pomoc w zakresie odszkodowań m.in:  komunikacyjnych, błędy medyczne w Polsce i Niemczech. 

Odszkodowania

Kompleksowa pomoc w zakresie odszkodowań m.in:  komunikacyjnych, błędy medyczne w Polsce i Niemczech. 

Prawo rodzinne

Kompleksowa pomoc w zakresie prawa rodzinnego m.in:  rozwody, alimenty w Polsce i Niemczech. 

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Udzielę wszelkich niezbędnych informacji oraz odpowiem na Twoje pytania.

Adwokat Tomasz Siwek

Ukończyłem studia prawnicze na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w 2015 roku. W okresie od 2020 do 2023 roku odbyłem aplikację adwokacką w renomowanej Kancelarii Adwokackiej Aberlinus Łukaszewicz i Partnerzy. Tam pełniłem funkcję prawnego doradcy, obsługując klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w języku niemieckim.

W 2023 roku, przystępując przed Komisją Egzaminacyjną w Łodzi, zdałem egzamin adwokacki, osiągając najwyższy wynik spośród wszystkich uczestników. Zostałem wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Łodzi, oferując kompleksową obsługę prawną zarówno w języku polskim, jak i niemieckim.

Adwokat Tomasz Siwek

Kancelaria adwokacka w Opocznie


Przywiązuję niezmiernie dużą wagę do personalnego podejścia do każdej sprawy, dążąc do zrozumienia potrzeb i celów moich klientów. To umożliwia mi dostosowywanie strategii do ich indywidualnych sytuacji. Dzięki temu jestem w stanie świadczyć obsługę prawną na najwyższym poziomie, sprostając nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

1

Wiedza

Zawiłość polskiego i niemieckiego systemu prawnego sprawia, że współczesny prawnik musi specjalizować się w konkretnych obszarach prawnych. Nasza kancelaria głównie skupia się na wymienionych obszarach prawa, oferując wysokie kwalifikacje wsparte najlepszymi zasobami wiedzy i praktyki zawodowej.

2

Doświadczenie

Kancelaria, dzięki bogatemu doświadczeniu w obszarze różnorodnych spraw prawnych, jest w stanie oferować usługi na wysokim poziomie. Posiadamy dogłębne zrozumienie zarówno subtelności prawa, jak i praktycznych aspektów rozwiązywania problemów prawnych, co umożliwia skuteczne świadczenie naszych usług.

3

Indywidualne podejście

Aby sprostać Państwa potrzebom, Kancelaria Adwokacka Adwokata Tomasza Siewka oferuje usługi nie tylko lokalnie, ale również online, korzystając z wideokonferencji. Działamy w sposób elastyczny, dostosowując się do Państwa oczekiwań.

Zapraszam do kontaktu

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Udzielę wszelkich niezbędnych informacji oraz odpowiem na Twoje pytania.

ul. Piotrkowska 61K, 26-300 Opoczno